Net Holiday

Net Holiday jest nowym touroperatorem na rynku turystycznym w Polsce. Biuro powstało z myślą zaoferowania wysokiej jakości usług w jak najlepszej cenie. Produkt Biura jest dostępny w sprzedaży od października 2012 roku. Biuro powstało w myśl zasady:  „U nas płacisz tylko za wakacje”.

            Sezon 2013, to specjalnie dla Państwa przygotowana oferta na wypoczynek w 8 najpopularniejszych destynacjach zagranicznych, takich jak: Egipt, Maroko, Grecja, Turcja, Tunezja, Hiszpania, Portugalia czy Bułgaria oraz wyjazdy łączące wypoczynek ze zwiedzaniem.

            Każdy oferowany przez Biuro kierunek, to różnorodna gama 3-, 4-, oraz 5-gwiazdkowych hoteli, z różnymi opcjami wyżywienia: BB, HB, FB oraz All Inclusive - tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

            Bezpieczeństwo Klientów gwarantuje renomowany ubezpieczyciel Europaische Reiseversicherung AG. 

 Dbając o środowisko naturalne, w którym żyjemy i wypoczywamy, Biuro nie drukuje setek tysięcy grubych katalogów i ulotek reklamowych. Nie prowadzi kosztownych kampanii marketingowych, nie inwestuje w produkcję gadżetów - dzięki temu przeznacza więcej środków na przygotowanie wysokiej jakości oferty, jednocześnie inwestując w jakość, bezpieczeństwo i profesjonalną opiekę podczas wyjazdu.

            Stosując nowoczesne rozwiązania Biuro może zaoferować lepszą cenę, bez uszczerbku na standardzie obsługi. Pomaga w tym m.in. czytelna i prosta w obsłudze strona internetowa oraz wirtualny katalog ofert z profesjonalnymi opisami, zdjęciami i filmami. Każdy Klient ma możliwość samodzielnego wydruku dokumentów podróży - tym samym Biuro podnosi komfort wakacji bez zbędnego oczekiwania na bilet lotniczy w kolejce na lotnisku.

            Net Holiday to przede wszystkim zespół profesjonalistów, dla których priorytetem jest satysfakcja i bezpieczeństwo Klientów. 

 

Destynacje:

Wypoczynek oraz wypoczynek połączony ze zwiedzaniem: Egipt, Maroko, Grecja, Turcja, Tunezja, Hiszpania, Portugalia, Bułgaria.

Opracowano na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej: http://www.netholiday.pl

   

Galeria  

   

Katalogi wycieczek  

   

Aktualne wycieczki  

   

zoo-zamosc

muzeum zamojskie

arsenal

twierdza portal

nadszaniec

rpn

rpn

   
7096244
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tyg.
W tym miesiącu
W poprzednim mies.
Od początku
916
4408
14367
7049791
57470
76276
7096244

Twój IP: 100.26.176.111
Data: 2024-07-20 08:34:57
   
© Biuro Turystyczne Zamość Roztocze Travel 22 – 400 Zamość, ul. St. Staszica 15 (południowa pierzeja Rynku Wielkiego) tel./fax 84 530 10 60