Matimpex Travel

Matimpex Travel działa na rynku turystycznym od ponad 24 lat jako jedno z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce. Już od 1989 roku organizuje wycieczki i wakacje w całej Europie.

               Biuro współpracuje z zespołem najlepszych pilotów i nieustannie stara się doskonalić ofertę, wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom Klientów. Pełna oferta Biura dostępna jest w wydawanym raz w roku katalogu oraz na stronie internetowej www.matimpex.pl.

             Od początku swojej działalności Biuro organizuje wycieczki autokarowe na południe Europy. Szczególną popularnością cieszą się wycieczki do Włoch, podczas których można zwiedzić najpiękniejsze włoskie miasta. Od kilku lat proponowany jest wydłużony program zwiedzania Włoch oraz wycieczka do Rzymu i Toskanii. Od 2011 roku dużym zainteresowaniem cieszy się również zwiedzanie Chorwacji.

             Od 2004 roku nową specjalnością stały się weekendy lotnicze w najpiękniejszych miejscach w Europie: Barcelonie, Londynie, Lizbonie, Paryżu, Rzymie, Madrycie, a od tego roku także w Wenecji, Istambule i Sankt Petersburgu. Wyloty są z lotnisk w całej Polsce, rozbudowywane są programy wycieczek i proponowane coraz lepsze hotele.

             W 2012 roku, wychodząc naprzeciw sugestiom Klientów, Biuro wprowadziło nową ofertę łączącą w sobie komfort podróży samolotem z bogatym programem wycieczki objazdowej: Rzym i Północne Włochy.

             Każdego roku Biuro organizuje kilkadziesiąt wycieczek dla grup na specjalne zamówienia, przygotowanych według ciekawych programów, ze świadczeniami ściśle dostosowanymi do oczekiwań Klientów:

  • wyjazdy typu incentive dla najlepszych pracowników i klientów,
  • wyjazdy będące nagrodami w konkursach,
  • wyjazdy na szkolenia i konferencje, połączone z wypoczynkiem i dobrą zabawą,
  • wyjazdy na wydarzenia sportowe,
  • wycieczki lotnicze i autokarowe z programem dostosowanym do potrzeb Klientów,
  • wyjazdy o charakterze pielgrzymkowym,
  • wyjazdy dla młodzieży realizowane według standardów i programów organizacji unijnych.

             Matimpex Travel posiada nagrody – certyfikaty: "Dobre, bo Polskie" oraz "Najlepsze w Polsce". Od 1992 roku Biuro jest członkiem-założycielem Wielkopolskiej Izby Turystycznej. Współtworzy Konsorcjum Wielkopolskich Biur Podróży, wydając cyklicznie Katalog WAKACJE.

  

Destynacje:

Wycieczki (autokarem):

  • Włochy,
  • Chorwacja.

Weekendy lotnicze:

Opracowano na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej: http://www.matimpex.pl

   

Galeria  

   

Katalogi wycieczek  

   

Aktualne wycieczki  

   

zoo-zamosc

muzeum zamojskie

arsenal

twierdza portal

nadszaniec

rpn

rpn

   
7098619
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tyg.
W tym miesiącu
W poprzednim mies.
Od początku
818
2473
16742
7049791
59845
76276
7098619

Twój IP: 3.92.91.54
Data: 2024-07-21 08:59:59
   
© Biuro Turystyczne Zamość Roztocze Travel 22 – 400 Zamość, ul. St. Staszica 15 (południowa pierzeja Rynku Wielkiego) tel./fax 84 530 10 60