Agencja Turystyki Językowej Lingwista

Agencja Turystyki Językowej Lingwista działa na polskim rynku od ponad 50 lat. Uczy dorosłych, młodzież i dzieci języków obcych, organizuje szkolenia dla firm, zagraniczne kursy językowe, obozy na całym świecie jak również wypoczynek na słonecznych wybrzeżach Cypru, Malty, Indii i innych krajów.
Biuro jest członkiem Warszawskiej Izby Turystyki oraz biurem akredytowanym przez International Association of Language Centres. Otrzymało również prawo posługiwania się znakiem "British Agent" nadawanym przez Visit Britain.

Zagraniczne kursy językowe
W ofercie Biura znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji wyjazdów do Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, a także na wyspy Morza Śródziemnego: Maltę i Cypr. Biuro nie ogranicza się tylko do powyższych krajów i języków - proponuje bowiem naukę w ponad 150 szkołach i collegach na całym świecie, dając możliwość poznania takich języków, jak arabski, japoński, portugalski, grecki czy rosyjski.

Obozy i kursy dla dzieci i młodzieży - wyjazdy z opiekunami
Bazując na doskonałych ośrodkach zagranicznych Biuro proponuje doskonale skrojoną ofertę obozów zagranicznych praz kursów językowych dla polskiej młodzieży. Uczestnicy przebywają pod opieką polskiego opiekuna oraz brytyjskich leaderów i nauczycieli i mają unikalną szansę na poznanie lokalnego języka bawiąc się i ucząc jednocześnie.

Kursy językowe z piłką nożną
Biuro współpracuje z najlepszymi klubami Europy: Realem Madryt, Manchesterem United, Tottenhamem Hotspur, Arsenalem, Juventusem czy Milanem!

Kursy językowe "z pomysłem"
Z Biurem można uczyć się języka nie rezygnując jednocześnie ze swoich hobby, np. sportowych: koszykówki, golfa, piłki nożnej, żeglarstwa i wielu innych, kulinarnych: kuchnia francuska, hiszpańska, włoska, międzynarodowa, wina, pizza, owoce morza...

Turystyka rekreacyjna
Od prawie 15 lat Biuro zajmuje się również turystyką rekreacyjną. Proponuje wypoczynek głównie w basenie Morza Śródziemnego: na Cyprze, Malcie, w Grecji, a także w innych krajach na całym świecie (m.in. w Egipcie, Meksyku, Indiach czy Bułgarii).

Incentive
Biuro działa również aktywnie w sektorze B2B. Klientami Biura byli m.in. NESTLE Polska, STOEN, Orlen, Schindler Polska, Knauf Bauprodukte i wiele innych firm.

Wyjazdy i wycieczki szkolne
Od początku istnienia Biuro oferuje doskonałe programy wycieczek szkolnych. Jest niewątpliwym liderem w zakresie organizacji wycieczek do Wielkiej Brytanii.

Opracowano na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej: http://www.lingwista.com.pl

   

Galeria  

   

Katalogi wycieczek  

   

Aktualne wycieczki  

   

zoo-zamosc

muzeum zamojskie

arsenal

twierdza portal

nadszaniec

rpn

rpn

   
7098759
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tyg.
W tym miesiącu
W poprzednim mies.
Od początku
958
2473
16882
7049791
59985
76276
7098759

Twój IP: 3.92.91.54
Data: 2024-07-21 10:02:55
   
© Biuro Turystyczne Zamość Roztocze Travel 22 – 400 Zamość, ul. St. Staszica 15 (południowa pierzeja Rynku Wielkiego) tel./fax 84 530 10 60