Kolonie letnie nad Bałtykiem

pdfRekreacja i aktywny wypoczynek nad Bałtykiem

Kolonie letnie  dla dzieci i młodzieży

20.07.2016 r. (środa) – 30.07.2016 r. (sobota) - 11 dni (10 noclegów).

Ramowy program(w programie: dwie całodniowe wycieczki do Ustki oraz do Łeby, Słowińskiego Parku Narodowego i Parku Rekreacyjno - Edukacyjnego w Sarbsku)

Wiek uczestników: 8 – 16 lat. Trzy grupy wiekowe (1 gr. x15 dzieci do 10 roku życia + 2 gr.x20 dzieci i młodzieży powyżej 10 roku życia).

Miejsce: Poddąbie- urokliwa wieś letniskowa położona w połowie odległości pomiędzy Ustką a Rowami  pośród przepięknych bukowo – sosnowych lasów, nadających okolicy swoisty mikroklimat wspomagający leczenie górnych dróg oddechowych.  Nieopodal rozciąga się malownicze  klifowe wybrzeże Bałtyku z piękną piaszczystą i szeroką plażą z delikatnym piaskiem,  który przed stuleciami służył do napełniania klepsydr.

Program w pigułce: codziennie kąpiele w morzu pod opieką ratownika i plażowanie; piesze spacery po miejscowości i najbliższej okolicy; zajęcia sportowe , w tym „Olimpiada Kolonijna” oraz rozgrywki, gry i zabawy na świeżym powietrzu. Imprezy integracyjne (dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, pokaz mody marynistycznej, wybór Miss i Mistera Kolonii). Zajęcia artystyczne (plastyczne, „Rzeźby w piasku”, taniec sportowy). Zajęcia wokalne (karaoke, piosenki o tematyce morskiej). Konkurs czystości pokoi. Dwie  całodniowe autokarowe wycieczki: do Ustki (m.in.: rejs „pirackim  galeonem” po Bałtyku  i zwiedzanie poniemieckich bunkrów) oraz  do Łeby,  Słowińskiego Parku Narodowego (m.in.: rejs statkiem po Jeziorze Łebsko, Muzeum „Wyrzutnia Rakiet”,  przejście na  słynne „ruchome wydmy”) i  Parku Rekreacyjno - Edukacyjnego w Sarbsku (m.in.: kolejka pirata, Real Ocean 3D, Fokarium, plac zabaw i wiele innych atrakcji).

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „LAZUR", ul. Promenada Słońca w Poddąbiu znajdujący się na ogrodzonym, monitorowanym terenie (1,5 ha), w odległości  ok. 200 m od morza. Pokoje 3, 4, 5 - os. (każdy pokój z łazienką i balkonem). Świetlica wyposażona w sprzęt audiowizualny, sale do zajęć dyda¬ktycznych. Duża stołówka. Duża drewniana altana (z oświetleniem i nagłośnieniem) oraz wydzielone miejsce na ognisko i grill.  Wielofunkcyjne zaplecze sportowe: kort tenisowy, boiska do koszykówki i siatkówki, duży plac zabaw, wypożyczalnia rowerów i gokartów, stoły do tenisa stołowego. Atrakcją ośrodka jest też rozbudowana infrastruktura tworząca mini park z alejkami spacerowymi i ścieżkami.

Wyżywienie: cztery posiłki dziennie – śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja.  Śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane do stolika. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie + suchy prowiant na drogę w dniu wyjazdu.

Transport: autokar - klimatyzacja, TV, DVD, rozkładane fotele, indywidualne oświetlenie i nawiewy, lodówka, barek.

Zabierz ze sobą: legitymację szkolną ( zniżki przy zakupie biletów), strój kąpielowy, ręczniki i przybory toaletowe, klapki, obuwie i strój sportowy (dres), kurtkę przeciwdeszczową, nakrycie głowy, mały plecak na wycieczki, krem do opalania z filtrem UV oraz kieszonkowe na własne wydatki.

W RAMACH CENY ZAPEWNIAMY:

- transport autokarem: klimatyzacja, TV, DVD, rozkładane fotele, indywidualne oświetlenie i nawiewy, lodówka, barek;

- zakwaterowanie (10 noclegów);

- całodniowe wyżywienie (cztery posiłki dziennie);

- realizacja programu;

- 1 wycieczka całodniowa z przewodnikiem do Ustki;

-1 wycieczka całodniowa z przewodnikiem do Łeby, Słowińskiego Parku Narodowego i Parku Rekreacyjno - Edukacyjnego w Sarbsku;

- bilety wstępu w czasie wycieczek ( całkowity koszt/1 os. - 84zł.):

a) wycieczka do Ustki: Latarnia Morska,  Bateria Blüchera, rejs statkiem wycieczkowym po Bałtyku, Muzeum Ziemi Usteckiej, Muzeum Minerałów, Muzeum Chleba;

b) wycieczka do Łeby, Słowińskiego Parku Narodowego i Parku Rekreacyjno - Edukacyjnego w Sarbsku:  wejście na teren  Słowińskiego Parku Narodowego; rejs statkiem po Jeziorze  Łebsko z Rąbki do Muzeum „Wyrzutnia Rakiet” i z powrotem; Muzeum „Wyrzutnia Rakiet”; Park Rekreacyjny - Edukacyjnym w Sarbsku:  Fokarium, Oceanarium prehistoryczne w technologii 3D, Kolejka Pirata, plac zabaw, Park makiet zwierząt morskich, Muzeum Współczesnego Rękodzieła Marynistycznego, Park miniatur latarni morskich, Gaj małego pirata na Galeonie Wodnik, Park Zręcznościowo-Linowy Małego Pirata,  Woliery z ptakami strefy przybrzeżnej);

- usługi przewodnickie na wycieczkach;

- nagrody i dyplomy, materiały na zajęcia (np. plastyczne);

- UBEZPIECZENIE PZU WOJAŻER: KL (Koszty leczenia/ Assistance - Pakiet podstawowy - 4 000 zł.;

NNW (Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków  - 10 000 zł.);

- opieka  wykwalifikowanej kadry pedagogicznej zgodnie z przepisami;

- opieka ratownika z kwalifikacjami w czasie kąpieli nad morzem;

- opieka medyczna zgodnie z przepisami.

Cena nie zawiera: wydatków własnych.

CENA* (1 uczestnik):  1370 PLN

* cena imprezy na 1 uczestnika skalkulowana  dla trzech  grup  (1 gr. x15 dzieci do 10 roku życia + 2 gr.x20 dzieci i młodzieży powyżej 10 roku życia).

UWAGI:

Podstawą zakwalifikowania uczestnika na kolonie jest dostarczenie Organizatorowi wypełnionej Karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku i dokonanie wpłaty za kolonie zgodnie z  Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa (do pobrania na stronie internetowej Organizatora).

ORGANIZATOR BEZPOŚREDNI:

ZAMOŚĆ ROZTOCZE TRAVEL  Biuro Turystyki Józef Grzesiuk

ul. St. Staszica 15
22 – 400 Zamość

tel./fax 84  530 10 60
tel. kom. 500 173 458
tel kom
513 507 947

www.zamosc-roztocze.travel.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Autorskie wycieczki Józefa Grzesiuka…sama przyjemność zwiedzania!

   

Galeria  

   

Katalogi wycieczek  

   

Aktualne wycieczki  

   

zoo-zamosc

muzeum zamojskie

arsenal

twierdza portal

nadszaniec

rpn

rpn

   
7098672
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tyg.
W tym miesiącu
W poprzednim mies.
Od początku
871
2473
16795
7049791
59898
76276
7098672

Twój IP: 3.92.91.54
Data: 2024-07-21 09:28:38
   
© Biuro Turystyczne Zamość Roztocze Travel 22 – 400 Zamość, ul. St. Staszica 15 (południowa pierzeja Rynku Wielkiego) tel./fax 84 530 10 60