Mondo Travel

         Biuro Podróży Mondo Travel mieści się w Warszawie. Działa na rynku turystycznym od marca 2012 r. Biuro kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów, zarówno indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Specjalizuje się w krótkich wyjazdach lotniczych, jak również autokarowych do Europy południowej, w szczególności do Włoch.
         W programach imprez turystycznych we Włoszech dominują: poznawanie kultury, sztuki i obyczajów. Obecnie Biuro oferuje pobyty w miastach sztuki: Rzym, Wenecja, Florencja, Neapol oraz obozy młodzieżowe na wybrzeżu Morza Jońskiego i Tyrreńskiego, konferencje, kongresy, zjazdy przygotowane w ciekawych miejscach i obiektach z profesjonalną obsługą. Znaczące miejsce w ofercie Biura zajmują pielgrzymki dla parafii, stowarzyszeń i grup zorganizowanych do Stolicy Apostolskiej oraz innych sanktuariów włoskich takich jak: San Giovanni Rotondo, Loreto, Asyż, Manopello, Lanciano.

         Pasjonatów ,,białego szaleństwa” w okresie zimowym zapraszamy w Dolomity i Alpy włoskie.
         Sztandarowym ,,produktem” Biura jest niepowtarzalna wycieczka samolotowa, jak i autokarowa ,,Sekrety Watykanu”.

 

Destynacje Mondo Travel:

Wycieczki lotnicze: Kanonizacja Jana Pawła II- 6 dni, Medjugorie,Rzym i sekrety Watykanu, Pielgrzymka Rzym-Watykan-Asyż,Pielgrzymka do Włoch z Odnowieniem Ślubowania Małżeńskiego, Pielgrzymka do Ojca Pio, Pielgrzymka do Ziemi Świętej.

Pielgrzymki samolotem: Kanonizacja Jana Pawła II- 6 dni, Medjugorie, Rzym i sekrety Watykanu, Pielgrzymka Rzym-Watykan-Asyż, Pielgrzymka do Włoch z Odnowieniem Ślubowania Małżeńskiego, Pielgrzymka do Ojca Pio, Pielgrzymka do Ziemi Świętej.

Pielgrzymki autokarem: Kanonizacja Jana Pawła II- 7 lub 8 dni.

Wycieczki objazdowe autokarem: Berlin i Poczdam, Berlin i Tropical Islands.

 

Opracowano na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej: http://www.mondotravel.pl/

 

 

 

   

Galeria  

   

Katalogi wycieczek  

   

Aktualne wycieczki  

   

zoo-zamosc

muzeum zamojskie

arsenal

twierdza portal

nadszaniec

rpn

rpn

   
7096225
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tyg.
W tym miesiącu
W poprzednim mies.
Od początku
897
4408
14348
7049791
57451
76276
7096225

Twój IP: 100.26.176.111
Data: 2024-07-20 08:25:19
   
© Biuro Turystyczne Zamość Roztocze Travel 22 – 400 Zamość, ul. St. Staszica 15 (południowa pierzeja Rynku Wielkiego) tel./fax 84 530 10 60