Best Reisen

           Marka Best Reisen znana jest w Polsce już 17 lat, zdobyła uznanie licznych klientów i agencji turystycznych. Tworzyła ją od początku obecna prezes Leila Ben Arfi - Tunezyjka mieszkająca od czasów swych studiów w Polsce, z wykształcenia architekt, miłośniczka tradycyjnych wnętrz, dziewiczych pejzaży i arabskiej kuchni.


           Best Reisen jest częścią ogromnej i prestiżowej firmy FLASH TOUR, która od 27 lat cieszy się uznaniem na świecie, ma swe biura w 6 miastach egipskich, we Francji, Kanadzie, Indiach, Chinach, Niemczech, posiada rekomendację Egipskiego Ministerstwa Turystyki. Siostrzane spółki mają swoje siedziby w Dubaju i we Włoszech.   Jest członkiem ASTA i IATA, Polskiej Izby Turystyki i Warszawskiej Izby Turystyki. Biuro jest laureatem wielu nagród branżowych. Posiada certyfikat wydawany przez KRS: RZETELNA FIRMA oraz tytuł BIURO PODRÓŻY 2012 przyznany przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Kapituły, zarówno KRS jak i CBCK szczegółowo badają kondycję i standard firm, wyłaniając te biura, które nie mają długów i zaległości wobec partnerów handlowych i za przystępną cenę oferuję jak najlepsze usługi, dbając jednocześnie o zadowolenie klienta.

          Best Reisen zaprasza amatorów luksusu i supernowoczesnej architektury do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a wielbicieli błogiego plażowania w cieniu palm - na Malediwy i Seszele. Tym, którzy chcą doświadczyć melanżu kultur i widoków w czasie jednego urlopu, proponuje którąś z podróży łączonych, np. Sri Lanka i Dubaj, Sri Lanka i Malediwy itd. Najnowszym kierunkiem jest Tanzania: wypoczynek na pięknej wyspie Zanzibar z możliwością safari w części kontynentalnej.

Destynacje biura podróży Best Reisen:

AFRYKA

Egipt: Hurghada i Sharm El Sheikh;Tunezja; Maroko;Tanzania.

AZJA

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Dubaj, Dubaj + Ras Al Khaimah, Dubaj + Fujairah, Ras Al Khaimah,  Fujairah, Abu Dhabi; Indie; Sri Lanka; Mauritius; Malediwy; Seszele; Tajlandia; Turcja.

EUROPA

Bułgaria; Portugalia.

Opracowano na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej: www.bestreisengroup.pl/

   

Galeria  

   

Katalogi wycieczek  

   

Aktualne wycieczki  

   

zoo-zamosc

muzeum zamojskie

arsenal

twierdza portal

nadszaniec

rpn

rpn

   
7096214
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tyg.
W tym miesiącu
W poprzednim mies.
Od początku
886
4408
14337
7049791
57440
76276
7096214

Twój IP: 100.26.176.111
Data: 2024-07-20 08:22:50
   
© Biuro Turystyczne Zamość Roztocze Travel 22 – 400 Zamość, ul. St. Staszica 15 (południowa pierzeja Rynku Wielkiego) tel./fax 84 530 10 60